Stal Jezierzyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

23

09-2018

niedziela

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

18,00 trening - Orlik Jezierzyce

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

18,00 trening - Orlik Jezierzyce

28

09-2018

piątek

17,00 trening Siemianice

29

09-2018

sobota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 52, wczoraj: 188
ogółem: 434 789

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-10-07 Lipniczanka Lipnica Błękitni Główczyce 17:00
2018-10-06 Zawisz Borzytuchom Sparta Sycewice 17:00
2018-10-06 Piast Człuchów STAL JEZIERZYCE 15:00
2018-10-06 Jantaria Pobłocie Myśliwiec Tuchomie 17:00
2018-10-06 Brda Przechlewo Karol-Miralex Pęplino 17:00
2018-10-06 MKS Start Miastko Sokół Wyczechy 17:00
2018-10-06 Leśnik Cewice Chrobry Charbrowo 17:00
2018-10-06 Słupia Kobylnica MKS Debrzno 17:00
2018-09-30 Błękitni Główczyce Słupia Kobylnica 17:00
2018-09-30 Chrobry Charbrowo Lipniczanka Lipnica 17:00
2018-09-30 Sokół Wyczechy Leśnik Cewice 17:00
2018-09-30 Karol-Miralex Pęplino MKS Start Miastko 17:00
2018-09-30 Myśliwiec Tuchomie Brda Przechlewo 17:00
2018-09-30 STAL JEZIERZYCE Jantaria Pobłocie 17:00
2018-09-30 Sparta Sycewice Piast Człuchów 17:00
2018-09-30 MKS Debrzno Zawisz Borzytuchom 17:00
2018-09-23 Jantaria Pobłocie Sparta Sycewice 17:00
2018-09-23 Leśnik Cewice Karol-Miralex Pęplino 17:00
2018-09-23 Lipniczanka Lipnica Sokół Wyczechy 17:00
2018-09-23 Błękitni Główczyce MKS Debrzno 17:00
2018-09-22 Piast Człuchów Zawisz Borzytuchom 17:00
2018-09-22 Brda Przechlewo STAL JEZIERZYCE 12:00
2018-09-22 MKS Start Miastko Myśliwiec Tuchomie 17:00
2018-09-22 Słupia Kobylnica Chrobry Charbrowo 17:00
2018-09-16 Karol-Miralex Pęplino 2:4 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
2018-09-16 Myśliwiec Tuchomie 4:0 Leśnik Cewice zobacz ›
2018-09-16 STAL JEZIERZYCE 1:4 MKS Start Miastko zobacz ›
2018-09-16 MKS Debrzno 5:5 Piast Człuchów zobacz ›
2018-09-15 Chrobry Charbrowo 2:0 Błękitni Główczyce zobacz ›
2018-09-15 Sokół Wyczechy 2:1 Słupia Kobylnica zobacz ›
2018-09-15 Sparta Sycewice 3:0 Brda Przechlewo zobacz ›
2018-09-15 Zawisz Borzytuchom 2:2 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2018-09-09 Lipniczanka Lipnica 4:2 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2018-09-09 Chrobry Charbrowo 2:5 MKS Debrzno zobacz ›
2018-09-09 Leśnik Cewice 1:2 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
2018-09-09 Jantaria Pobłocie 2:0 Piast Człuchów zobacz ›
2018-09-08 Błękitni Główczyce 0:2 Sokół Wyczechy zobacz ›
2018-09-08 MKS Start Miastko 4:0 Sparta Sycewice zobacz ›
2018-09-08 Brda Przechlewo 2:0 Zawisz Borzytuchom zobacz ›
2018-09-08 Słupia Kobylnica 2:0 Karol-Miralex Pęplino zobacz ›
2018-09-02 Myśliwiec Tuchomie 1:0 Słupia Kobylnica zobacz ›
2018-09-02 MKS Debrzno 4:3 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2018-09-02 STAL JEZIERZYCE 1:5 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
2018-09-01 Karol-Miralex Pęplino 2:0 Błękitni Główczyce zobacz ›
2018-09-01 Sparta Sycewice 8:0 Leśnik Cewice zobacz ›
2018-09-01 Zawisz Borzytuchom 0:4 MKS Start Miastko zobacz ›
2018-09-01 Piast Człuchów 5:1 Brda Przechlewo zobacz ›
2018-09-01 Sokół Wyczechy 2:2 Chrobry Charbrowo zobacz ›
2018-08-25 Słupia Kobylnica 3:2 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
2018-08-25 Sokół Wyczechy 4:3 MKS Debrzno zobacz ›
Brda Przechlewo 4:2 Jantaria Pobłocie zobacz ›
MKS Start Miastko 3:0 Piast Człuchów zobacz ›
Leśnik Cewice 2:4 Zawisz Borzytuchom zobacz ›
Lipniczanka Lipnica 5:1 Sparta Sycewice zobacz ›
Błękitni Główczyce 2:4 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
Chrobry Charbrowo 4:1 Karol-Miralex Pęplino zobacz ›
2018-08-19 STAL JEZIERZYCE 2:2 Błękitni Główczyce zobacz ›
2018-08-19 MKS Debrzno 5:0 Brda Przechlewo zobacz ›
Karol-Miralex Pęplino 6:0 Sokół Wyczechy zobacz ›
Myśliwiec Tuchomie 2:0 Chrobry Charbrowo zobacz ›
Sparta Sycewice 2:0 Słupia Kobylnica zobacz ›
Zawisz Borzytuchom 0:2 Lipniczanka Lipnica zobacz ›
Piast Człuchów 8:0 Leśnik Cewice zobacz ›
Jantaria Pobłocie 0:1 MKS Start Miastko zobacz ›
2018-08-15 MKS Start Miastko 4:0 Brda Przechlewo zobacz ›
2018-08-15 Leśnik Cewice 1:3 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2018-08-15 Lipniczanka Lipnica 5:0 Piast Człuchów zobacz ›
2018-08-15 Słupia Kobylnica 2:3 Zawisz Borzytuchom zobacz ›
2018-08-15 Błękitni Główczyce 1:2 Sparta Sycewice zobacz ›
2018-08-15 Chrobry Charbrowo 2:1 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
2018-08-15 Sokół Wyczechy 2:1 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2018-08-15 Karol-Miralex Pęplino 4:4 MKS Debrzno zobacz ›

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Losowa galeria

XVII Kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej: Wybrzeże Objazda - Stal Jezierzyce (23.03.2016)
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

STAL JEZIERZYCE   Jantaria Pobłocie
2018-09-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
MKS Debrzno 5:5 Piast Człuchów
Zawisz Borzytuchom 2:2 Jantaria Pobłocie
Sparta Sycewice 3:0 Brda Przechlewo
STAL JEZIERZYCE 1:4 MKS Start Miastko
Myśliwiec Tuchomie 4:0 Leśnik Cewice
Karol - Miralex Pęplino 2:4 Lipniczanka Lipnica
Sokół Wyczechy 2:1 Słupia Kobylnica
Chrobry Charbrowo 2:0 Błękitni Główczyce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Błękitni Główczyce - MKS Debrzno
Słupia Kobylnica - Chrobry Charbrowo
Lipniczanka Lipnica - Sokół Wyczechy
Leśnik Cewice - Karol - Miralex Pęplino
MKS Start Miastko - Myśliwiec Tuchomie
Brda Przechlewo - STAL JEZIERZYCE
Jantaria Pobłocie - Sparta Sycewice
Piast Człuchów - Zawisz Borzytuchom

Ostatnie spotkanie

STAL JEZIERZYCE 1:4 MKS Start Miastko
2018-09-16, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny