Stal Jezierzyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

21

11-2017

wtorek

22

11-2017

środa

23

11-2017

czwartek

18,00 - trening sala w szkole

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 107, wczoraj: 313
ogółem: 387 010

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2017-11-12 Karol Pęplino Jantaria Pobłocie 17:00
30  2017-11-12 KS Włynkówko Piast Człuchów 17:00
30  2017-11-12 Echo Biesowice Leśnik Cewice 17:00
30  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Sparta Sycewice 17:00
30  2017-11-12 STAL JEZIERZYCE MKS Debrzno 13:00
30  2017-11-12 Czarni Czarne Kaszubia Studzienice 17:00
30  2017-11-12 Brda Przechlewo Diament Trzebielino 17:00
30  2017-11-12 Jantar Ustka Myśliwiec Tuchomie 17:00
29  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie Brda Przechlewo 17:00
29  2017-11-12 Diament Trzebielino Czarni Czarne 17:00
29  2017-11-12 Kaszubia Studzienice STAL JEZIERZYCE 14:00
29  2017-11-12 MKS Debrzno Zawisza Borzytuchom 17:00
29  2017-11-12 Sparta Sycewice Echo Biesowice 17:00
29  2017-11-12 Leśnik Cewice KS Włynkówko 17:00
29  2017-11-12 Piast Człuchów Karol Pęplino 17:00
29  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Jantar Ustka 17:00
28  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Piast Człuchów 17:00
28  2017-11-12 Karol Pęplino Leśnik Cewice 17:00
28  2017-11-12 KS Włynkówko Sparta Sycewice 17:00
28  2017-11-12 Echo Biesowice MKS Debrzno 17:00
28  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Kaszubia Studzienice 17:00
28  2017-11-12 STAL JEZIERZYCE Diament Trzebielino 15:00
28  2017-11-12 Czarni Czarne Myśliwiec Tuchomie 17:00
28  2017-11-12 Jantar Ustka Brda Przechlewo 17:00
27  2017-11-12 Brda Przechlewo Czarni Czarne 17:00
27  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie STAL JEZIERZYCE 15:00
27  2017-11-12 Diament Trzebielino Zawisza Borzytuchom 17:00
27  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Echo Biesowice 17:00
27  2017-11-12 MKS Debrzno KS Włynkówko 17:00
27  2017-11-12 Sparta Sycewice Karol Pęplino 17:00
27  2017-11-12 Leśnik Cewice Jantaria Pobłocie 17:00
27  2017-11-12 Piast Człuchów Jantar Ustka 17:00
26  2017-11-12 Piast Człuchów Leśnik Cewice 17:00
26  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Sparta Sycewice 17:00
26  2017-11-12 Karol Pęplino MKS Debrzno 17:00
26  2017-11-12 KS Włynkówko Kaszubia Studzienice 17:00
26  2017-11-12 Echo Biesowice Diament Trzebielino 17:00
26  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Myśliwiec Tuchomie 17:00
26  2017-11-12 STAL JEZIERZYCE Brda Przechlewo 11:00
26  2017-11-12 Jantar Ustka Czarni Czarne 17:00
25  2017-11-12 Czarni Czarne STAL JEZIERZYCE 15:00
25  2017-11-12 Brda Przechlewo Zawisza Borzytuchom 17:00
25  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie Echo Biesowice 17:00
25  2017-11-12 Diament Trzebielino KS Włynkówko 17:00
25  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Karol Pęplino 17:00
25  2017-11-12 MKS Debrzno Jantaria Pobłocie 17:00
25  2017-11-12 Sparta Sycewice Piast Człuchów 17:00
25  2017-11-12 Leśnik Cewice Jantar Ustka 17:00
24  2017-11-12 Leśnik Cewice Sparta Sycewice 17:00
24  2017-11-12 Piast Człuchów MKS Debrzno 17:00
24  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Kaszubia Studzienice 17:00
24  2017-11-12 Karol Pęplino Diament Trzebielino 17:00
24  2017-11-12 KS Włynkówko Myśliwiec Tuchomie 17:00
24  2017-11-12 Echo Biesowice Brda Przechlewo 17:00
24  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Czarni Czarne 17:00
24  2017-11-12 Jantar Ustka STAL JEZIERZYCE 17:00
23  2017-11-12 STAL JEZIERZYCE Zawisza Borzytuchom 16:00
23  2017-11-12 Czarni Czarne Echo Biesowice 17:00
23  2017-11-12 Brda Przechlewo KS Włynkówko 17:00
23  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie Karol Pęplino 17:00
23  2017-11-12 Diament Trzebielino Jantaria Pobłocie 17:00
23  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Piast Człuchów 17:00
23  2017-11-12 MKS Debrzno Leśnik Cewice 17:00
23  2017-11-12 Sparta Sycewice Jantar Ustka 17:00
22  2017-11-12 Sparta Sycewice MKS Debrzno 17:00
22  2017-11-12 Leśnik Cewice Kaszubia Studzienice 17:00
22  2017-11-12 Piast Człuchów Diament Trzebielino 17:00
22  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Myśliwiec Tuchomie 17:00
22  2017-11-12 Karol Pęplino Brda Przechlewo 17:00
22  2017-11-12 KS Włynkówko Czarni Czarne 17:00
22  2017-11-12 Echo Biesowice STAL JEZIERZYCE 11:00
22  2017-11-12 Jantar Ustka Zawisza Borzytuchom 17:00
21  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Echo Biesowice 17:00
21  2017-11-12 STAL JEZIERZYCE KS Włynkówko 17:00
21  2017-11-12 Czarni Czarne Karol Pęplino 17:00
21  2017-11-12 Brda Przechlewo Jantaria Pobłocie 17:00
21  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie Piast Człuchów 17:00
21  2017-11-12 Diament Trzebielino Leśnik Cewice 17:00
21  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Sparta Sycewice 17:00
21  2017-11-12 MKS Debrzno Jantar Ustka 17:00
20  2017-11-12 MKS Debrzno Kaszubia Studzienice 17:00
20  2017-11-12 Sparta Sycewice Diament Trzebielino 17:00
20  2017-11-12 Leśnik Cewice Myśliwiec Tuchomie 17:00
20  2017-11-12 Piast Człuchów Brda Przechlewo 17:00
20  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Czarni Czarne 17:00
20  2017-11-12 Karol Pęplino STAL JEZIERZYCE 17:00
20  2017-11-12 KS Włynkówko Zawisza Borzytuchom 17:00
20  2017-11-12 Jantar Ustka Echo Biesowice 17:00
19  2017-11-12 Echo Biesowice KS Włynkówko 17:00
19  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Karol Pęplino 17:00
19  2017-11-12 Jantaria Pobłocie STAL JEZIERZYCE 16:00
19  2017-11-12 Czarni Czarne Piast Człuchów 17:00
19  2017-11-12 Brda Przechlewo Leśnik Cewice 17:00
19  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie Sparta Sycewice 17:00
19  2017-11-12 Diament Trzebielino MKS Debrzno 17:00
19  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Jantar Ustka 17:00
18  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Diament Trzebielino 17:00
18  2017-11-12 MKS Debrzno Myśliwiec Tuchomie 17:00
18  2017-11-12 Sparta Sycewice Brda Przechlewo 17:00
18  2017-11-12 Leśnik Cewice Czarni Czarne 17:00
18  2017-11-12 Piast Człuchów STAL JEZIERZYCE 17:00
18  2017-11-12 Jantaria Pobłocie Zawisza Borzytuchom 17:00
18  2017-11-12 Karol Pęplino Echo Biesowice 17:00
18  2017-11-12 Jantar Ustka KS Włynkówko 17:00
17  2017-11-12 KS Włynkówko Karol Pęplino 17:00
17  2017-11-12 Echo Biesowice Jantaria Pobłocie 17:00
17  2017-11-12 Zawisza Borzytuchom Piast Człuchów 17:00
17  2017-11-12 STAL JEZIERZYCE Leśnik Cewice 11:00
17  2017-11-12 Czarni Czarne Sparta Sycewice 17:00
17  2017-11-12 Brda Przechlewo MKS Debrzno 17:00
17  2017-11-12 Myśliwiec Tuchomie Kaszubia Studzienice 17:00
17  2017-11-12 Diament Trzebielino Jantar Ustka 17:00
16  2017-11-12 Diament Trzebielino Myśliwiec Tuchomie 17:00
16  2017-11-12 Kaszubia Studzienice Brda Przechlewo 17:00
16  2017-11-12 MKS Debrzno Czarni Czarne 17:00
16  2017-11-12 Sparta Sycewice STAL JEZIERZYCE 15:00
16  2017-11-12 Leśnik Cewice Zawisza Borzytuchom 17:00
16  2017-11-12 Piast Człuchów Echo Biesowice 17:00
16  2017-11-12 Jantaria Pobłocie KS Włynkówko 17:00
16  2017-11-12 Jantar Ustka Karol Pęplino 17:00
15  2017-11-12 MKS Debrzno 2:3 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
15  2017-11-11 Jantaria Pobłocie 1:1 Karol Pęplino zobacz ›
15  2017-11-11 Piast Człuchów 8:3 KS Włynkówko zobacz ›
15  2017-11-11 Leśnik Cewice 1:0 Echo Biesowice zobacz ›
15  2017-11-11 Sparta Sycewice Zawisza Borzytuchom 17:00
15  2017-11-11 Kaszubia Studzienice 1:1 Czarni Czarne zobacz ›
15  2017-11-11 Diament Trzebielino 2:2 Brda Przechlewo zobacz ›
15  2017-11-11 Myśliwiec Tuchomie 1:2 Jantar Ustka zobacz ›
14  2017-11-04 Brda Przechlewo 2:1 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
14  2017-11-04 Czarni Czarne 3:2 Diament Trzebielino zobacz ›
14  2017-11-04 STAL JEZIERZYCE 5:0 Kaszubia Studzienice zobacz ›
14  2017-11-04 Zawisza Borzytuchom 1:3 MKS Debrzno zobacz ›
14  2017-11-04 Echo Biesowice 1:1 Sparta Sycewice zobacz ›
14  2017-11-04 KS Włynkówko 0:3 Leśnik Cewice zobacz ›
14  2017-11-04 Karol Pęplino 1:1 Piast Człuchów zobacz ›
14  2017-11-04 Jantar Ustka 1:2 Jantaria Pobłocie zobacz ›
13  2017-10-28 Piast Człuchów 2:1 Jantaria Pobłocie zobacz ›
13  2017-10-28 Leśnik Cewice 2:0 Karol Pęplino zobacz ›
13  2017-10-28 Sparta Sycewice 5:0 KS Włynkówko zobacz ›
13  2017-10-28 MKS Debrzno 0:1 Echo Biesowice zobacz ›
13  2017-10-28 Kaszubia Studzienice 4:3 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
13  2017-10-28 Diament Trzebielino 0:3 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
13  2017-10-28 Myśliwiec Tuchomie 1:0 Czarni Czarne zobacz ›
13  2017-10-28 Brda Przechlewo 1:4 Jantar Ustka zobacz ›
12  2017-10-21 Czarni Czarne 2:1 Brda Przechlewo zobacz ›
12  2017-10-21 STAL JEZIERZYCE 2:0 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
12  2017-10-21 Zawisza Borzytuchom 2:1 Diament Trzebielino zobacz ›
12  2017-10-21 Echo Biesowice 1:0 Kaszubia Studzienice zobacz ›
12  2017-10-21 KS Włynkówko 1:0 MKS Debrzno zobacz ›
12  2017-10-21 Karol Pęplino 1:2 Sparta Sycewice zobacz ›
12  2017-10-21 Jantaria Pobłocie 3:1 Leśnik Cewice zobacz ›
12  2017-10-21 Jantar Ustka 2:2 Piast Człuchów zobacz ›
11  2017-10-14 Leśnik Cewice 1:6 Piast Człuchów zobacz ›
11  2017-10-14 Sparta Sycewice 3:0 Jantaria Pobłocie zobacz ›
11  2017-10-14 MKS Debrzno 2:2 Karol Pęplino zobacz ›
11  2017-10-14 Kaszubia Studzienice 2:3 KS Włynkówko zobacz ›
11  2017-10-14 Diament Trzebielino 0:0 Echo Biesowice zobacz ›
11  2017-10-14 Myśliwiec Tuchomie 2:2 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
11  2017-10-14 Brda Przechlewo 2:3 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
11  2017-10-14 Czarni Czarne 1:5 Jantar Ustka zobacz ›
10  2017-10-07 STAL JEZIERZYCE 3:2 Czarni Czarne zobacz ›
10  2017-10-07 Zawisza Borzytuchom 1:2 Brda Przechlewo zobacz ›
10  2017-10-07 Echo Biesowice 0:1 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
10  2017-10-07 KS Włynkówko 3:5 Diament Trzebielino zobacz ›
10  2017-10-07 Karol Pęplino 7:2 Kaszubia Studzienice zobacz ›
10  2017-10-07 Jantaria Pobłocie 1:2 MKS Debrzno zobacz ›
10  2017-10-07 Piast Człuchów 2:0 Sparta Sycewice zobacz ›
10  2017-10-07 Jantar Ustka 6:1 Leśnik Cewice zobacz ›
2017-09-30 Sparta Sycewice 2:1 Leśnik Cewice zobacz ›
2017-09-30 MKS Debrzno 3:2 Piast Człuchów zobacz ›
2017-09-30 Kaszubia Studzienice 0:2 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2017-09-30 Diament Trzebielino 2:1 Karol Pęplino zobacz ›
2017-09-30 Myśliwiec Tuchomie 1:3 KS Włynkówko zobacz ›
2017-09-30 Brda Przechlewo 3:1 Echo Biesowice zobacz ›
2017-09-30 Czarni Czarne 1:3 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
2017-09-30 STAL JEZIERZYCE 2:0 Jantar Ustka zobacz ›
2017-09-24 Zawisza Borzytuchom 1:2 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
2017-09-23 Echo Biesowice 3:1 Czarni Czarne zobacz ›
2017-09-23 KS Włynkówko 3:4 Brda Przechlewo zobacz ›
2017-09-23 Karol Pęplino 0:1 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2017-09-23 Jantaria Pobłocie 1:0 Diament Trzebielino zobacz ›
2017-09-23 Piast Człuchów 10:0 Kaszubia Studzienice zobacz ›
2017-09-23 Leśnik Cewice 1:1 MKS Debrzno zobacz ›
2017-09-23 Jantar Ustka 5:1 Sparta Sycewice zobacz ›
2017-09-16 MKS Debrzno 3:4 Sparta Sycewice zobacz ›
2017-09-16 Kaszubia Studzienice 2:3 Leśnik Cewice zobacz ›
2017-09-16 Diament Trzebielino 3:4 Piast Człuchów zobacz ›
2017-09-16 Myśliwiec Tuchomie 5:1 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2017-09-16 Brda Przechlewo 2:0 Karol Pęplino zobacz ›
2017-09-16 Czarni Czarne 9:1 KS Włynkówko zobacz ›
2017-09-16 STAL JEZIERZYCE 5:3 Echo Biesowice zobacz ›
2017-09-16 Zawisza Borzytuchom 1:9 Jantar Ustka zobacz ›
2017-09-09 Echo Biesowice 4:2 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
2017-09-09 KS Włynkówko 0:5 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
2017-09-09 Karol Pęplino 5:0 Czarni Czarne zobacz ›
2017-09-09 Jantaria Pobłocie 1:2 Brda Przechlewo zobacz ›
2017-09-09 Piast Człuchów 4:1 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2017-09-09 Leśnik Cewice 5:1 Diament Trzebielino zobacz ›
2017-09-09 Sparta Sycewice 6:0 Kaszubia Studzienice zobacz ›
2017-09-09 Jantar Ustka 5:0 MKS Debrzno zobacz ›
2017-09-02 Kaszubia Studzienice 1:7 MKS Debrzno zobacz ›
2017-09-02 Diament Trzebielino 0:4 Sparta Sycewice zobacz ›
2017-09-02 Myśliwiec Tuchomie 2:0 Leśnik Cewice zobacz ›
2017-09-02 Brda Przechlewo 2:2 Piast Człuchów zobacz ›
2017-09-02 Czarni Czarne 2:0 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2017-09-02 STAL JEZIERZYCE 3:2 Karol Pęplino zobacz ›
2017-09-02 Zawisza Borzytuchom 2:2 KS Włynkówko zobacz ›
2017-09-02 Echo Biesowice 1:2 Jantar Ustka zobacz ›
2017-08-26 KS Włynkówko 1:0 Echo Biesowice zobacz ›
2017-08-26 Karol Pęplino 2:1 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
2017-08-26 STAL JEZIERZYCE 3:1 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2017-08-26 Piast Człuchów 5:2 Czarni Czarne zobacz ›
2017-08-26 Leśnik Cewice 0:0 Brda Przechlewo zobacz ›
2017-08-26 Sparta Sycewice 4:0 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2017-08-26 MKS Debrzno 6:0 Diament Trzebielino zobacz ›
2017-08-26 Jantar Ustka 6:2 Kaszubia Studzienice zobacz ›
2017-08-19 Diament Trzebielino 2:0 Kaszubia Studzienice zobacz ›
2017-08-19 Myśliwiec Tuchomie 3:1 MKS Debrzno zobacz ›
2017-08-19 Brda Przechlewo 1:4 Sparta Sycewice zobacz ›
2017-08-19 Czarni Czarne 1:3 Leśnik Cewice zobacz ›
2017-08-19 STAL JEZIERZYCE 3:1 Piast Człuchów zobacz ›
2017-08-19 Zawisza Borzytuchom 0:0 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2017-08-19 Echo Biesowice 3:4 Karol Pęplino zobacz ›
2017-08-19 KS Włynkówko 1:1 Jantar Ustka zobacz ›
2017-08-15 Karol Pęplino 2:2 KS Włynkówko zobacz ›
2017-08-15 Jantaria Pobłocie 2:0 Echo Biesowice zobacz ›
2017-08-15 Piast Człuchów 4:1 Zawisza Borzytuchom zobacz ›
2017-08-15 Leśnik Cewice 6:2 STAL JEZIERZYCE zobacz ›
2017-08-15 Sparta Sycewice 6:1 Czarni Czarne zobacz ›
2017-08-15 MKS Debrzno 6:0 Brda Przechlewo zobacz ›
2017-08-15 Kaszubia Studzienice 2:2 Myśliwiec Tuchomie zobacz ›
2017-08-15 Jantar Ustka 5:0 Diament Trzebielino zobacz ›
2017-08-12 Myśliwiec Tuchomie 1:0 Diament Trzebielino zobacz ›
2017-08-12 Brda Przechlewo 2:2 Kaszubia Studzienice zobacz ›
2017-08-12 Czarni Czarne 1:3 MKS Debrzno zobacz ›
2017-08-12 STAL JEZIERZYCE 0:1 Sparta Sycewice zobacz ›
2017-08-12 Zawisza Borzytuchom 3:1 Leśnik Cewice zobacz ›
2017-08-12 Echo Biesowice 2:1 Piast Człuchów zobacz ›
2017-08-12 KS Włynkówko 0:1 Jantaria Pobłocie zobacz ›
2017-08-12 Karol Pęplino 2:8 Jantar Ustka zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-05 STAL JEZIERZYCE 2:2 Polonez Bobrowniki zobacz ›
2017-07-29 STAL JEZIERZYCE 5:1 Słupia Kobylnica zobacz ›
2017-07-22 KS Damnica 5:5 STAL JEZIERZYCE zobacz ›

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Losowa galeria

Polska - Urugwaj
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Myśliwiec Tuchomie 1:2 Jantar Ustka
Diament Trzebielino 2:2 Brda Przechlewo
Kaszubia Studzienice 1:1 Czarni Czarne
MKS Debrzno 2:3 STAL JEZIERZYCE
Sparta Sycewice Zawisza Borzytuchom
Leśnik Cewice 1:0 Echo Biesowice
Piast Człuchów 8:3 KS Włynkówko
Jantaria Pobłocie 1:1 Karol Pęplino

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Jantar Ustka - Karol Pęplino
Jantaria Pobłocie - KS Włynkówko
Piast Człuchów - Echo Biesowice
Leśnik Cewice - Zawisza Borzytuchom
Sparta Sycewice - STAL JEZIERZYCE
MKS Debrzno - Czarni Czarne
Kaszubia Studzienice - Brda Przechlewo
Diament Trzebielino - Myśliwiec Tuchomie

Ostatnie spotkanie

MKS Debrzno 2:3 STAL JEZIERZYCE
2017-11-12, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny