|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 643, wczoraj: 466
ogółem: 1 110 741
statystyki szczegółowe
|
26 stycznia o godzinie 14:00 rozpoczął się coroczny turniej o Puchar Prezesa Klubu „STAL” Jezierzyce. W jezierzyckiej hali nie zabrakło emocji! Zapraszamy do zapoznania się z rozszerzeniem newsa.
W turnieju padło łącznie 51 bramek, które strzelały 5 drużyn. Pierwsze miejsce zajął III ligowy Gryf Słupsk, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z Pęplina, trzecie miejsce zajęli gospodarze turnieju - Stal Jezierzyce, natomiast czwarte miejsce przypadło drużynie z Czarnej Dąbrówki i Objazdy (ex aequo).
Poniżej prezentujemy szczegółowe informacje nt. turnieju.
UCZESTNICY TURNIEJU:
1. Gryf Słupsk
2. Karol Pęplino
3. Stal Jezierzyce
4. Wybrzeże Objazda
5. GTS Czarna Dąbrówka
W turnieju uczestniczyć miała drużyna SwePol Link Bruskowo Wielkie lecz nie zjawiła się na turnieju.
TERMINARZ ROZGRYWEK ORAZ STRZELCY BRAMEK:
Wybrzeże Objazda 1:1 GTS Czarna Dąbrówka
Strzelcy: Mariusz Baczyk (Wybrzeże) Damian Sobisz (GTS)
Stal Jezierzyce 3:4 Gryf Słupsk
Strzelcy: Mateusz Perlański, Krystian Wereszczyński, Marcin Jurczuk (Stal) Michał Giersz, Tomasz Ciemniewski, Paweł Szutenberg x2 (Gryf)
Karol Pęplino 2:1 GTS Czarna Dąbrówka
Strzelcy: Adam Gołąb, Radosław Wypych (Karol) Waldemar Kulik (GTS)
Stal Jezierzyce 7:5 Wybrzeże Objazda
Strzelcy: Marcin Strzębała x2, Marcin Jurczuk, Krystian Wereszczyński x2, Marcin Strzębała x2 (Stal) Karol Piątkowski, Piotr Kubicki, Karol Piątkowski, Adam Skrzypkowski, Mariusz Baczyk (Wybrzeże)
GTS Czarna Dąbrówka 1:5 Gryf Słupsk
Strzelcy: Wojciech Rusiecki (GTS) Michał Giersz, Maciej Waluś, Paweł Szutenberg, Szymon Schulz, Maciej Waluś (Gryf).
Wybrzeże Objazda 0:2 Karol Pęplino
Strzelcy: Radosław Wypych, Radosław Mikłasiewicz (Karol).
Stal Jezierzyce 5:1 GTS Czarna Dąbrówka
Strzelcy: Marcin Strzębała x2, Marcin Jurczuk, Marcin Strzębała x2 (Stal).
Wybrzeże Objazda 0:5 Gryf Słupsk
Strzelcy: Michał Giersz, Wojciech Sterczewski, Daniel Sidor, Karol Świdziński x2 (Gryf).
Stal Jezierzyce 2:2 Karol Pęplino
Strzelcy: Łukasz Pakuła x2 (Stal). Karol Petrus x2 (Karol).
Karol Pęplino 2:2 Gryf Słupsk
Strzelcy: Piotr Górniewicz, Paweł Gorzała (Karol) Tomasz Ciemniewski x2 (Gryf).
Najlepszym strzelcem został Marcin Strzębała (Stal, 8 bramek), natomiast najlepszym bramkarzem Marcin Petrus (Karol Pęplino).
KOŃCOWA KLASYFIKACJA STRZELCÓW:
1. Marcin Strzębała (Stal, 8 bramek)
2. Paweł Szutenberg (Gryf, 3 bramki)
3. Michał Giersz (Gryf, 3 bramki)
4. Tomasz Ciemniewski (Gryf, 3 bramki)
5. Krystian Wereszczyński (Stal, 3 bramki)
6. Marcin Jurczuk (Stal, 3 bramki)
7. Maciej Waluś (Gryf, 2 bramki)
8. Karol Świdziński (Gryf, 2 bramki)
9. Karol Petrus (Karol, 2 bramki)
10. Radosław Wypych (Karol, 2 bramki)
11. Łukasz Pakuła (Stal, 2 bramki)
12. Damian Sobisz (GTS, 2 bramki)
13. Mariusz Baczyk (Wybrzeże, 2 bramki)
14. Karol Piątkowski (Wybrzeże, 2 bramki)
15. Wojciech Sterczewski (Gryf, 1 bramka)
16. Daniel Sidor (Gryf, 1 bramka)
17. Szymon Schulz (Gryf, 1 bramka)
18. Adam Gołąb (Karol, 1 bramka)
19. Radosław Mikłasiewicz (Karol, 1 bramka)
20. Piotr Górniewicz (Karol, 1 bramka)
21. Paweł Gorzała (Karol, 1 bramka)
22. Mateusz Perlański (Stal, 1 bramka)
23. Wojciech Rusiecki (GTS, 1 bramka)
24. Waldemar Kulik (GTS, 1 bramka)
25. Piotr Kubicki (Wybrzeże, 1 bramka)
26. Adam Skrzypkowski (Wybrzeże, 1 bramka)
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:
MIEJSCE | NAZWA DRUŻYNY | PUNKTY | BR. STRZ. | BR. STRA. |
1. | Gryf Słupsk | 10 | 16 | 6 |
2. | Karol Pęplino | 8 | 8 | 5 |
3. | Stal Jezierzyce | 7 | 17 | 12 |
4. | GTS Czarna Dąbrówka | 1 | 6 | 15 |
4. | Wybrzeże Objazda | 1 | 4 | 13 |
Najlepszą ofensywą popisali się gracze Stali Jezierzyce, natomiast najlepsza defensywa przypadła drużynie Karola Pęplino.
Poniżej prezentujemy składy, wszystkich drużyn:
Gryf Słupsk:
1. nr 1, Daniel Libigocki
2. nr 25, Patryk Wójcik
3. nr 3, Paweł Szutenberg
4. nr 2, Szymon Schulz
5. nr 13, Wojciech Sterczewski
6. nr 17, Daniel Sidor
7. nr 9, Kamil Oblizajek
8. nr 8, Maciej Waluś
9. nr 11, Michał Giersz
10. nr 10, Tomasz Ciemniewski
11. nr 7, Karol Świdzinski
12. nr 15, Michał Michalak
Karol Pęplino:
1. nr 12, Marcin Petrus
2. nr 10, Karol Petrus
3. nr 8, Adam Gołąb
4. nr 6, Radosław Wypych
5. nr 11, Adam Pietras
6. nr 4, Mateusz Bewersdorff
7. nr 9, Radosław Mikłasiewicz
8. nr 2, Piotr Górniewicz
9. nr 7, Paweł Gorzała
Stal Jezierzyce:
1. nr 1, Łukasz Wierzbicki
2. nr 6, Łukasz Pakuła
3. nr 18, Rafał Rawski
4. nr 11, Łukasz Jurczuk
5. nr 10, Marcin Jurczuk
6. nr 17, Michał Borecki
7. nr 8, Marcin Strzębała
8. nr 4, Mateusz Rawski
9. nr 9, Patryk Staszkiewicz
10. nr 14, Artur Ziółkowski
11. nr 16, Matusz Ciok
12. nr 13, Krystian Wereszczyński
13. nr 7, Mateusz Perlański
GTS Czarna Dąbrówka:
1. nr 1, Dawid Gralak
2. nr 5, Piotr Szczegielniak
3. nr 9, Damian Sobisz
4. nr 17, Jakub Gralak
5. nr 6, Grzegorz Lejk
6. nr 10, Przemysław Toporek
7. nr 13, Wojciech Rusiecki
8. nr 4, Michał Ciepłuch
9. nr 14, Michał Bierniał
10. nr 2, Artur Węsierski
11. nr 8, Waldemar Kulik
12. nr 7, Krystian Jakubowski
13. nr 16, Łukasz Milewski
Wybrzeże Objazda:
1, nr 88, Adam Nabożny
2. nr 5, Łukasz Podlasiak
3. nr 18, Mateusz Wargacki
4. nr 20, Adam Skrzypkoski
5. nr 15, Mariusz Baczyk
6. nr 14, Piotr Kubicki
7. nr 11, Karol Piątkowski
8. nr 27, Patryk Markowski
9. nr 19, Radosław Cyramkowski
10. nr 10, Bartłomiej Paryś
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM KIBICOM ZA PRZYBYCIE!
Brak aktywnych ankiet. |
Ostatnia kolejka 24 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 25 | ||||||||||||||||||||||||
|
STAL JEZIERZYCE | 2:4 | Piast Człuchów |
2019-05-11, 11:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Klasa Okręgowa » Słupsk | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|