Aktualności

"Skotawia" -"Stal"

• autor: staljezierzyce74, 2014-03-17 21:10

15. marca drużyna "Stali" rozegrała pierwszy mecz rundy rewanżowej,

Skotawia Dębnica Kaszubska - Stal Jezierzyce  walkower 0:3  (wynik z boiska 3:0)

Bramki: 1:0 Bartosz Jączyński (28), 2:0 Jakub Cech (rzut karny - 63), 3:0 Jączyński (88).

Skotawia: Szerlowski - Tomczyk (80 Malkiewicz), Bartosz Rekowski, Rudzikiewicz, Wójciak, Jakub Cech, Jączyński, Zbigniew Oblizajek, Maciej Rekowski, Bartosz Dudziński, Michał Gruszowski (80 Jankowski).

Stal: Wierzbicki - Bewersdorff, Borecki, Rafał Rawski, Ciok, Kazubowski (84 Bancewicz), Perlański, Ziółkowski (77 Łukasz Jurczuk), Mateusz Rawski, Marcin Jurczuk (82 Łukaszewicz), Pieruń (62 Szymański).

Stal Jezierzyce w tym spotkaniu była drużyną słabszą,pierwszą bramkę straciła w 28 minucie po szybkim wznowieniu gry przez gospodarzy i biernej postawie naszych zawodników ładnym strzałem z dystansu pokonany został  bramkarz.Druga bramka wpadła z rzutu karnego, w sytuacji sam na sam zawodnik gospodarzy został sfaulowany przez Wierzbickiego za co dodatkowo otrzymał czerwoną kartkę.Trzecią bramkę straciliśmy w 88 minucie. Stal w tym meczu zagrała źle, nie było zawodnika który zasłużył  na pochlebną opinię.  "STALOWCY" pobudka  z zimowego snu to już wiosna!!!

W dniu 20.032014 Komisja d/s Rozgrywek na podstawie sprawozdania meczowego stwierdziła grę nieuprawnionego zawodnika w drużynie "Skotawi" i zweryfikowała wynik  0:3 na korzyść "STALI"