Stal Jezierzyce - strona oficjalna

pon.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

XXI Kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej

• autor: Michał Gac, 2016-04-24 10:13

Diament Trzebielino 1:1 Stal Jezierzyce

Pierwsze z trzech wyjazdowych spotkań, które w najbliższym czasie czekają Stal już za nami. W ramach meczu otwierającego 22. kolejkę, Diament Trzebielino podejmował u siebie jezierzycką drużynę. Sąsiadujące ze sobą w tabeli zespoły podzieliły się punktami, a bramki padały tuż na początku i w samej końcówce spotkania.

Kolejny raz z problemami w defensywie - jedynym nominalnym środkowym obrońcą w kadrze na to spotkanie był Rafał Rawski i ponownie z pierwszą bramką strzeloną przez Mateusza Cioka (trzeci raz z rzędu). Podopieczni Dariusza Miecznikowskiego zremisowali z Diamentem prowadzonym przez nowego trenera, Krzysztofa Waszkiewicza. Gospodarze tego spotkania w dwóch ostatnich meczach zawsze zgarniali pełną pulę. Choć nikt nie mówił, że będzie lekko, celem Stalowców były trzy punkty.

Świetny początek zwiastowało szybkie trafienie. Już w 4. minucie błąd w ustawieniu obrońców gospodarzy wykorzystał Mateusz Ciok i w sytuacji sam na sam dał prowadzenie dla zespołu Stali. Z biegiem gry obie drużyny starały się zdominować rywala w środkowej strefie boiska i wykorzystywać konstruowane przez siebie okazje. Więcej niedokładności widać było w ekipie z Trzebielina. Ostatecznie pierwsza odsłona meczu skończyła się bez zmiany rezultatu. Jednobramkowe prowadzenie do szatni stawiało w lepszej sytuacji przyjezdnych, choć mogli prowadzić dużo wyżej.

Druga połowa spotkania i obraz gry nie różniła się wyraźnie od pierwszych 45-ciu minut, ale z upływem czasu coraz częściej pod bramką gości dochodziło do sytuacji bramkowych. Stalowcy notowali coraz więcej strat, szczególnie w drugiej tercji boiska. Zmotywowani w przerwie gospodarze tworzyli sobie coraz więcej okazji.

84. minucie meczu Daniel Zawada wykorzystał błędna decyzję bramkarza Stali Kacpra Szymańskiego i zza pola karnego strzelił celnie praktycznie do pustej bramki. Do końca spotkania nie udało się odwrócić wyniku, więc oba zespoły udały się do szatni z jednym punktem. Rozczarowani byli goście, którzy patrząc na przebieg całego pojedynku, mieli minimalną przewagę na boisku.

XXI Kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej

Diament Trzebielino 1:1 (0:1) Stal Jezierzyce

14' 0:1 Mateusz Ciok (Stal)
                                               77' żółta kartka - Grzegorz Skórcz (Stal)

84' 1:1 Daniel Zawada (Diament)

Stal Jezierzyce: K.Szymański; Ł.Skierka, R.Rawski (75' W.Bartkowski), M.Perlański (c), J.Ogonowski; P.Milewski (80' M.Żurek), D.Sadura, G.Skórcz, M.Rawski (87' M.Budzyński); M.Ciok, M.Miecznikowski

Rezerwowi: W.Bartkowski, M.Budzyński, M.Żurek

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brak aktywnych ankiet.

Turniej o Puchar Prezesa 2016
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

MKS Debrzno 3:1 Słupia Kobylnica
Błękitni Główczyce 0:7 Lipniczanka Lipnica