Stal Jezierzyce - strona oficjalna

pon.

06-2018

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Czarni

• autor: staljezierzyce74, 2017-05-21 21:55

20.05.2017 Czarni Czarne - Stal Jezierzyce 2:1(1:0)

Skład Stali:Kaliszewski Maciej(br), Zakrzewski Mariusz, Rawski Rafał, Grzelczyk Adrian(15¨ Strzębała Marcin), Skórcz Grzegorz, Bentkowski Piotr(60´Żurek Mariusz), Rawski Mateusz, Sadura Damian(80¨Czainski Oskar), Perlański Mateusz, Miecznikowski Maciej, Skierka Łukasz. Rez:, Walo Paweł,

Bramki 1.1 (47)Miecznikowski as. Sadura

23 min, napastnik Stali w polu karnym ogrywa jednego obrońcę, mija drugiego wychodząc na czysta pozycję, prawie, bo obrońca podstawia nogę przewracają zawodnika Stali - bez reakcji SG

aut dla gospodarzy  - zawodnik gospodarzy podbiega do rezerwowej piłki leżącej przy linii środkowej i wznawia grę -piłka wyrzucona ok. 30 m od miejsca opuszczenia linii bocznej boiska ;

aut dla gości - piłka wybita przez gospodarzy na wysokości linii środkowej boiska, zawodnik Stali bierze rezerwową piłkę leżącą przy linii środkowej i.... sędzia każe piłkę odłożyć i pójść po piłkę wybitą przez gospodarzy leżącą kilkanaście metrów dalej.

30 min zawodnik Stali wykonuje wślizg - nie trafia w piłkę ani w zawodnika, sędzia puszcza grę a po zakończonej akcji każe zawodnika żółtą kartką (drugą) i w konsekwencji czerwoną

80 min pomocnik Stali, bez piłki wbiegając w pole karne zostaje w brutalny sposób staranowany, powalony na ziemię przez obrońcę Czarnych - gwizdek - rzut wolny dla gospodarz za,,, symulowanie - kontuzjowany zawodnik Stali nie był w stanie o własnych siłach opuścić boiska i zakończył udział w meczu.

82 min zawodnik gospodarzy(z żółtą kartką) łapie od tyłu rękoma w pół zawodnika Stali - bez konsekwencji, za komentarz do sytuacji czerwoną kartkę otrzymuje zawodnik Stali - Zostaje nas 9.

85 min - wisienka na torcie - napastnik Stali, tyłem do bramki otrzymuje piłkę w polu karnym Czarnych, obraca się mijając obrońcę, uderzony ręką w twarz równocześnie  kopnięty w nogę, upada - siedzący na ziemi plujący krwią zawodnik Stali otrzymuje żółtą kartkę za symulowanie  - rzut wolny dla gospodarzy.

Efekt: 4 żółte kartki + 2 czerwone - do porównania w ostatnich 6! meczach zawodnicy Stali otrzymali 4 żółte kartki.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Brak aktywnych ankiet.

Polska - Urugwaj
Ładowanie...

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Jantaria Pobłocie 2:2 Jantar Ustka
Piast Człuchów 6:3 Karol Pęplino