Stal Jezierzyce - strona oficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Kalendarium

20

08-2017

niedziela

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

26

08-2017

sobota

Jantaria Pobłocie - STAL JEZIERZYCE - 17:00

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 123
ogółem: 368 096

statystyki szczegółowe

Aktualności

Sezon 20117/2018

  • autor: staljezierzyce74, 2017-07-14 20:49

  W najbliższym sezonie rozgrywkowym będziemy reprezentowani przez siedem zespołów: dwie drużyny seniorskie: kobiety w 3 lidze i mężczyźni w 5 lidze oraz pięć drużyn juniorskich: juniora B(rocznik 2001/02), juniora C(r. 2003/04), juniora D(r. 2005/06), juniora E(r. 2007/08) oraz juniora F(r.2009/10). 

 Nasi przeciwnicy w poszczególnych grupach juniorskich:

Juniorzy B (roczniki 2001 i 2002) - 26/27.08.2017r.

Grupa I
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie, KS Damnica, Skotawia Dębnica Kaszubska, Anioły Garczegorze, Stal Jezierzyce, Garbarnia Kępice, Słupia Kobylnica, Pogoń Lębork, Wybrzeże Objazda, Victoria Słupsk.

Juniorzy C1 (rocznik 2003) - 19/20.08.2017r.

Grupa I (system czterorundowy)
Chrobry Charbrowo, Skotawia Dębnica Kaszubska, Anioły Garczegorze, Stal Jezierzyce, Wybrzeże Objazda, Szansa Siemianice, Gryf Słupsk.

Juniorzy D1 (rocznik 2005) - 02/03.09.2017r.

Grupa I
Echo Biesowice, Leśnik Cewice, Stal Jezierzyce, Dąb Kusowo, Olimpijczyk Kwakowo, Start Łeba, Gryf Słupsk, Salos Słupsk.

Juniorzy E1 (rocznik 2007) - turnieje: 09/10.09.2017r., 30.09/01.10. 2017r., 21/22.10.2017r.

Grupa I
Stal Jezierzyce, Gryf Słupsk, Rowokół Smołdzino, UKS Sparta Sycewice, Grasz Dwumiasto Ustka.

Juniorzy F1 (rocznik 2009) - turnieje: 23/24.09.2017r., 14/15.10.2017r., 04/05.11.2017r.

Grupa V
GTS Czarna Dąbrówka, Stal Jezierzyce, Victoria Słupsk, Sokół Szczypkowice

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [27]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Losowa galeria

XVIII Kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej: Stal Jezierzyce 0:1 Sokół Wyczechy (02.04.2016)
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Jantaria Pobłocie   STAL JEZIERZYCE
2017-08-26, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
Jantar Ustka 5:0 Diament Trzebielino
Kaszubia Studzienice 2:2 Myśliwiec Tuchomie
MKS Debrzno 6:0 Brda Przechlewo
Sparta Sycewice 6:1 Czarni Czarne
Leśnik Cewice 6:2 STAL JEZIERZYCE
Piast Człuchów 4:1 Zawisza Borzytuchom
Jantaria Pobłocie 2:0 Echo Biesowice
Karol Pęplino 2:2 KS Włynkówko

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 3
KS Włynkówko - Jantar Ustka
Echo Biesowice - Karol Pęplino
Zawisza Borzytuchom - Jantaria Pobłocie
STAL JEZIERZYCE - Piast Człuchów
Czarni Czarne - Leśnik Cewice
Brda Przechlewo - Sparta Sycewice
Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno
Diament Trzebielino - Kaszubia Studzienice

Ostatnie spotkanie

Leśnik Cewice 6:2 STAL JEZIERZYCE
2017-08-15, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny